Bestuur

Hieronder vindt u bestuursleden en de e-mailadressen:

TaakE-mailadresContactpersoonForumnaam
Algemene informatieinfo@corollaclub.nl
Voorzittermartijne11@corollaclub.nlMartijn MaatmanMartijnE11
Secretarissecretaris@corollaclub.nl
Penningmeestermarcel@corollaclub.nlMarcel Slooter
Ledenadministratieledenadministratie@corollaclub.nlLeon van Steijn
Evenemententeameteam@corollaclub.nlRob FlintermanRobbieF
Public Relations (PR)pr@corollaclub.nlNicole SchuurmansC-less
Merchandisingmartijn@corollaclub.nlMartijn de KleineMartijn
Webmastersmartijn@corollaclub.nlMartijn de Kleine
rob@corollaclub.nl Rob LovesToyo Bob
nicole@corollaclub.nlNicole SchuurmansC-less

Ons bestuur bestaat uit actieve leden die in hun vrije tijd graag bezig zijn met de club, omdat alles in de vrije tijd plaatsvind kan het enkele dagen duren voor u een reactie ontvangt.